MOON un MOONj ally

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moon nemirst, viņi vienkārši nokāpj ellē, lai pārgrupētos jaunam uzdevumam


2 posters

    Zirneklīt, spied labi!

    stiils
    stiils
    Valhalla Sector
    Valhalla Sector


    Cik ir iespamojis : 10
    Punkti : 22
    Pievienošanās datums : 18.01.10
    Dzīvesvieta : RIGERIA

    Zirneklīt, spied labi! Empty Zirneklīt, spied labi!

    Post by stiils Otrdiena Februāris 16, 2010 6:45 pm

    Divi vīri ieiet krogā, un iedzer pa glāzītei. Pēkšņi viens no viņiem "aiziet pie dieviem"... Priekšā - Svētais Pēteris. Vīrs lūdzas: - Lūdzu, lūdzu, palaidiet mani atpakaļ tajā krogā – palika glāzīte neizdzerta. Sv. Pēteris padomā un saka: - Nē, nē! Tu savu esi padarījis un nāc vien paradīzē! - Nu, lūdzu, palaidiet mani! Vienalga, kādā izskatā! Kaut vai zirnekļa veidolā. Sv. Pēteris padomā un piekrīt. Krogā pie griestiem parādās zirneklis. Dialogs turpinās: - Bet... kā lai es tieku lejā pie savas glāzītes? - Tu taču esi zirneklis. Pakaļā tev ir tīkls. Spied no visa spēka un tiksi lejā. Zirneklis spiež un laižas lēnām lejā. Pusceļā tīkls izbeidzas. - Ko lai es daru? Man izbeidzās tīkls... - Pagaidi mazliet! Drīz sajutīsi, ka pakaļa ar kaut ko piepildās. Tad spied atkal. Tā arī notiek. Zirneklis jau ticis līdz glāzītes malai, pēkšņi dzird… “EI, VECAIS! MOSTIES! MAN LIEKAS, KA TU ESI APDIRSIES!!!
    tas jānis
    tas jānis
    Zobenbrāļu Pulkvedis
    Zobenbrāļu Pulkvedis


    Cik ir iespamojis : 17
    Punkti : 29
    Pievienošanās datums : 20.01.10
    Gadi : 38

    Zirneklīt, spied labi! Empty Re: Zirneklīt, spied labi!

    Post by tas jānis Otrdiena Februāris 23, 2010 11:23 pm

    Uztraukuma svītra pa apakšbiksēm Very Happy Very Happy

      Tagad ir Ceturtdiena Marts 28, 2024 8:36 pm